Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Więcej

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku,

25 maja br. zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Twoje prawo do prywatności oraz starając się w najlepszy z możliwych sposobów zabezpieczyć dane, które nam przekazałeś informujemy o zasadach przetwarzania danych oraz Twoich prawach.

Administrator danych

Administratorem danych, czyli podmiotem decydującym o tym, w jakim celu oraz w jaki sposób będą przetwarzane Twoje dane jest Akademia PoPoTam s.c. M.Jasińska A.Zastawnik z siedzibą przy ul. Spokojnej 39A, 32-089 WIELKA WIEŚ.

Koordynator ochrony danych

Koordynator ochrony danych to osoba, z którą możesz się skontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Twoich danych przez AKADEMIĘ POPOTAM.
Możesz to uczynić na dwa sposoby:
1) mailowo: KONTAKT@AKADEMIAPOPOTAM.PL
2) korespondencyjnie: Akademia PoPoTam s.c. M.Jasińska A.Zastawnik
ul. SpokojnA 39A, 32-089 WIELKA WIEŚ.

Cele i podstawy przetwarzania

Przetwarzamy podane przez Ciebie dane osobowe, abyś mógł zostać użytkownikiem sklepu AKADEMIAPOPOTAM.PL/SKLEP/ i korzystać z jego funkcjonalności. Realizujemy w ten sposób dla Ciebie usługę świadczoną drogą elektroniczną. Dzięki temu masz możliwość m.in.:
1) zapoznawać się z materiałami udostępnionymi na portalu akademiapopotam.pl
2) dokonywać zakupów w sklepie internetowym https://akademiapopotam.pl/sklep/
8) otrzymywać newsletter oraz SMS-y i e-maile od AKADEMIA PoPoTam, jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.

Przetwarzając Twoje dane realizujemy również swoje uzasadnione interesy, którymi są:

1) monitorowanie zgodnego z regulaminem korzystania z portalu akademiapopotam.pl
2) prowadzenie analiz statystycznych,

Odbiorcy danych

Odbiorcy to inne organizacje, którym AKADEMIA POPOTAM s.c. M.Jasinska A.Zastawnik może ujawnić Twoje dane osobowe (pamiętaj, że zawsze robimy to zgodnie z prawem!). Należą do nich:

1) organy państwa uprawnione na podstawie odrębnych przepisów na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań,
2) podmioty zewnętrzne wspierające AKADEMIĘ POPOTAM w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniają usługi informatyczne, wykonują usługi konsultingowe lub audytowe.

Czas przetwarzania danych

Dane przetwarzane na potrzeby marketingu i sprzedaży produktów za pośrednictwem strony akademiapopotam.pl przetwarzamy do momentu, aż zgłoszą Państwo sprzeciw ich przetwarzania w tym celu lub do momentu usunięcia w serwisie akademiapopotam.pl

Twoje uprawnienia

Ponieważ przetwarzamy Twoje dane, masz wobec nas prawo do:
1) dostępu do treści swoich danych,
3) usunięcia danych,
4) ograniczenia przetwarzania,
5) przenoszenia danych,
6) wniesienia sprzeciwu,
7) wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.

Czy musisz podać swoje dane?

Podajesz nam swoje dane w pełni dobrowolnie, przy czym jeżeli tego nie zrobisz nie będziesz mógł dokonać zakupów w naszym sklepie internetowym
Przekazywanie danych osobowych do Państwa Trzecich
Nie będziemy przekazywali Twoich danych osobowych do Państw Trzecich, a więc państw leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Zautomatyzowane przetwarzanie, w tym profilowanie

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania), jednakże nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację.
Profilowanie danych osobowych przez AKADEMIĘ POPOTAM S.C.M.JASIŃSKA A.ZASTAWNIK polega na przetwarzaniu Twoich danych (również w sposób zautomatyzowany), poprzez wykorzystywanie ich do oceny niektórych informacji, w szczególności do analizy lub prognozy osobistych preferencji oraz zainteresowań.

Pozdrawiamy,
Zespół AKADEMIA POPOTAM