Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Więcej
150 150 Akademia PoPoTam

To gra kieszonkowa, która pozwala rozwijać wyobraźnię i zabierze was w jej najdalsze ścieżki. Skrytych w eleganckim, wygodnym, zamykanym na magnes pudełeczku 9 kostek wyznaczy Wam tor jakim pogalopują wymyślone przez Was postaci.

 

Na ścianach kostek mamy różne rysunki, żaden z nich się nie powtarza- każdy jest unikatowy. Gra wydana została w kilku wersjach tematycznych, dokupując kolejne serie tworzyć możemy inne, bardziej złożone historie, w różnych klimatach.

Rzucamy kostkami i naszym oczom ukazują się motywy, które muszą się pojawić w naszej historii. Tryb i „wewnętrzne zasady gry” możemy dobrać sobie według uznania, np. dzieląc kości na wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Możemy również tworzyć historię spontanicznie- ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.
Gra idealna dla całej rodziny – to idealna sposobność dla dzieciaków żeby nauczyć się pięknie mówić, tworząc własne opowiadania dodatkowo każdy uczestnik ma szansę na poszerzenie słownictwa, to wszystko w atmosferze świetnej, wspólnej zabawy.

 

Jej największy + ? Kieszonkowa, zagrać możemy wszędzie

Jej największy – ? Nieodpowiednia dla osób o słabej wyobraźni- nie będą one czerpać maksymalnej przyjemności z gry

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.